AB CryptoBox 600HD MINI

AB Cryptobox 600HD mini je jednotunerový, digitálny, FULL HD, satelitný prijímač umožňujúci príjem satelitného vysielania v SD aj HD rozlíšení.

Prijímač AB Cryptobox 600HD mini je v podstate zmenšená verzia verzia prijímača AB Cryptobox 600HD. Funkcie prijímačov AB Cryptobox 600HD mini a AB Cryptobox 600HD sú úplne rovnaké.

Hlavný rozdiel medzi prijímačmi je iba vo veľkosti prijímača. Prijímač AB Cryptobox 600HD mini  je stavaný pre zabudovanie na zadnú stenu TV. Prijímač AB Cryptobox 600HD mini má externé IR čidlo s displejom, ktoré slúži na komunikáciu prijímača s diaľkovým ovládačom. Toto čidlo sa prilepí obojstrannou lepiacou páskou na prednú stranu rámu TV.

Tým prijímač schováte a môžete ho bezproblémovo ovládať. Externý displej zobrazuje čas a číslo programu. Externý displej s IR čidlom obsahuje aj LED diódu ktorá Vám indikuje stav prijímača: standby/pracovný režim.

Prijímač AB Cryptobox 600HD mini poháňa dvojjadrový procesor o takte jadra 600Mhz doplnený o 128MB rýchlej pamäte DDR3. To zaručuje dostačujúci výkon a rýchlosť prijímača.

Prijímač ma zabudovaný jeden satelitný tuner podporujúci vysielanie v Mpeg2 a Mpeg4.

Pre dekódovanie je v prijímači zabudovaná jedna UNI čítačka dekódovacích kariet, vhodná pre karty – Skylink Irdeto, Skylink ICE, CSLink Irdeto, Freesat UPC CRW a Freesat UPC ICE.

Prijímač nespolupracuje s kartami Skylink Irdeto Standart M7!

Pomocou EPG si zobrazíte TV program na 7 dní dopredu, taktiež si pomocou neho jednoucho načasujete nahrávanie požadovanej relácie.

Pre ladenie programov môžete využiť funkciu rýchleho vyhľadávania programov FASTSCAN pre satelitného providera Skylink .

Prijímačom môžete nahrávať na pripojený USB kľúč, alebo USB HDD formátu FAT32, alebo NTFS.

Prijímač nahráva zakódované nahrávky, tieto je však možné odkódovať v špeciálnom programe PC TOOL ALI, takto odkódované nahrávky je teda možné prehrať aj v PC.

Môžete nahrávať jeden kódovaný program a druhý kódovaný, alebo nekódovaný program v rámci toho istého transpondéru môžete pozerať.

Mimo nahrávok môžete prijímačom prehrávať aj multimediálne súbory: hudbu, video, obrázky a to z USB kľúča, alebo USB HDD.

Podporované formáty multimediálnych súborov:

JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC , AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG , MP4.

Pomocou funkcie DLNA DMR (Digital Media Renderer) je možné prehrávať multimediálne súbory cez domácu internetovú sieť a to zo smartfónu, alebo PC .

Po pripojení prijímača AB Cryptobox 600HD ku internetovej sieti budete môcť využívať množstvo doplnkových aplikácii ako:

 • Youtube
 • IPTV (internetové streamy)
 • Sieťový prehrávač (DLNA DMP)
 • Google map
 • FTP Downloader
 • Predpoveď počasia
 • RSS prehliadač správ
 • Kurzový lístok
 • Burzový index
 • Email
 • hry a množstvo iných aplikácií

Prijímač môžete pripojiť ku internetovej sieti pomocou rýchleho ethernetu a LAN kábla, ku wifi sieti za pomoci wifi USB adaptéra alebo za pomoci podporovaného 3G modemu.

Podporované 3G modemy:

1.Huawei E1550(WCDMA)
2. Huawei E1552(WCDMA)
3. Huawei E173(WCDMA)
4. Huawei E177(WCDMA)
5. ZTE MF180(WCDMA)
6. Alocatel X230E
7. Huawei EC156(WCDMA2000)
8. Huawei E367(WCDMA)
9. Huawei E173u-1
10. Huawei E173z-1
11. ZTE MF190S

Prijímač môžete ovládať cez internetovú sieť pomocou aplikácii Cryptodroid, alebo G-Mscreen a smartfónu s OS Android, alebo IOS. Taktiež môžete pomocou tejto aplikácie streamovať TV vysielanie do tabletu, alebo smartfónu.

 

Kúpiť prijímač vstup do e-shopu