AB CryptoBox 650HD + CAM IRDETO

Tento cenovo zvýhodnený set, ponúka satelitný prijímač AB Cryptobox 650HD + CAM IRDETO dekódovací modul Skylink ready, ktorý Vám umožní sledovanie kódovanej satelitnej TV Skylink a to aj s kartou Skylink Irdeto Standart M7, ktorá spolupracuje iba so Skylink ready prijímačmi, alebo Skylink ready CI modulmi.

Narozdiel od Skylink ready prijímačov Vám AB Cryptobox 650 v spojení s CAM modulom ponúkne oveľa viac multimediálnosti a sieťových aplikácii, popri možnosti sledovať satelitnú TV Skylink s dekódovaciou kartou Skylink Irdeto Standart M7.

AB Cryptobox 650HD je vylepšená verzia prijímača AB Cryptobox 600HD doplnená o VFD alfanumerický displej a CI slot pre vloženie dekódovacieho CI modulu.

AB Cryptobox 650HD je jednotunerový, digitálny, FULL HD, satelitný prijímač umožňujúci príjem satelitného vysielania v SD aj HD rozlíšení. Prijímač AB Cryptobox 650HD poháňa rovnaký dvojjadrový procesor ako AB Cryptobox 600HD o takte jadra 600Mhz doplnený o 128MB rýchlej pamäte DDR3. To zaručuje dostačujúci výkon a rýchlosť prijímača.

Prijímač ma zabudovaný jeden satelitný tuner podporujúci vysielanie v Mpeg2 a Mpeg4.

Pre dekódovanie je v prijímači zabudovaná jedna UNI čítačka dekódovacích kariet, vhodná pre karty – Skylink Irdeto, Skylink ICE, CSLink Irdeto, Freesat UPC CRW a Freesat UPC ICE.

Čítačka kariet nespolupracuje s kartami Skylink Irdeto Standart M7!

Pre čítanie Skylink Irdeto Standart M7 je možné použiť vložený certifikovaný CI modul Skylink ready Irdeto a kartu prevádzkovať v ňom.

Pre zobrazovanie údajov je na prednom paneli prijímača zabudovaný VFD alfanimerický displej zobrazujúci čas, číslo aj názov programu, silu a kvalitu signálu.

Pomocou EPG si zobrazíte TV program na 7 dní dopredu, taktiež si pomocou neho jednoucho načasujete nahrávanie požadovanej relácie.

Pre ladenie programov môžete využiť funkciu rýchleho vyhľadávania programov FASTSCAN pre satelitného providera Skylink .

Prijímačom môžete nahrávať na pripojený USB kľúč, alebo USB HDD formátu FAT32, alebo NTFS.

Prijímač nahráva zakódované nahrávky, tieto je však možné odkódovať v špeciálnom programe PC TOOL ALI, takto odkódované nahrávky je teda možné prehrať aj v PC.

Môžete nahrávať jeden kódovaný program a druhý kódovaný, alebo nekódovaný program v rámci toho istého transpondéru môžete pozerať.

Mimo nahrávok môžete prijímačom prehrávať aj multimediálne súbory: hudbu, video, obrázky a to z USB kľúča, alebo USB HDD.

Podporované formáty multimediálnych súborov:

JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC , AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG , MP4.

Pomocou funkcie DLNA DMR (Digital Media Renderer) je možné prehrávať multimediálne súbory cez domácu internetovú sieť a to zo smartfónu, alebo PC .

Po pripojení prijímača AB Cryptobox 650HD ku internetovej sieti budete môcť využívať množstvo doplnkových aplikácii ako:

 • Youtube
 • IPTV (internetové streamy)
 • Sieťový prehrávač (DLNA DMP)
 • Google map
 • Email
 • FTP Downloader
 • Predpoved počasia
 • RSS prehliadač správ
 • Kurzový lístok
 • Burzový index
 • hry a množstvo iných aplikácií

Prijímač môžete pripojiť ku internetovej sieti pomocou rýchleho ethernetu a LAN kábla, ku wifi sieti za pomoci wifi USB adaptéra alebo za pomoci podporovaného 3G modemu.

Podporované 3G modemy:

1.Huawei E1550(WCDMA)
2. Huawei E1552(WCDMA)
3. Huawei E173(WCDMA)
4. Huawei E177(WCDMA)
5. ZTE MF180(WCDMA)
6. Alocatel X230E
7. Huawei EC156(WCDMA2000)
8. Huawei E367(WCDMA)
9. Huawei E173u-1
10. Huawei E173z-1
11. ZTE MF190S

Prijímač môžete ovládať cez internetovú sieť pomocou aplikácii Cryptodroid, alebo G-Mscreen a smartfónu s OS Android, alebo IOS. Taktiež môžete pomocou tejto aplikácie streamovať TV vysielanie do tabletu, alebo smartfónu.

Kúpiť prijímač vstup do e-shopu