AB CryptoBox 652HD

AB Cryptobox 652HD sa líši od modelu AB Cryptobox 650HD tým že má pridaný ešte jeden tuner v prevedení DVB-T2 čím vznikol dvojtunerový combo prijímač.

AB Cryptobox 652HD má mimo satelitného tuneru osadený ešte terestriálny tuner DVB-T2 umožňujúci príjem digitálneho pozemného vysielania v norme DVB-T aj DVB-T2.

Výhodu druhého (terestriálneho tuneru) oceníte v prípade výpadku satelitného signálu a pod.

AB Cryptobox 652HD je dvojtunerový, combo, digitálny, FULL HD prijímač umožňujúci príjem satelitného aj terestriálneho digitálneho vysielania v SD aj HD rozlíšení.

Prijímač AB Cryptobox 652HD poháňa rovnaký dvojjadrový procesor ako AB Cryptobox 650HD o takte jadra 600Mhz doplnený o 128MB rýchlej pamäte DDR3. To zaručuje dostačujúci výkon a rýchlosť prijímača.

Prijímač ma zabudovaný jeden satelitný tuner DVB-S2 a jeden terestriálny tuner DVB-T2 podporujúci vysielanie v Mpeg2 a Mpeg4.

Pre dekódovanie je v prijímači zabudovaná jedna UNI čítačka dekódovacích kariet a jeden slot pre vloženie CI modulu.

Pre zobrazovanie údajov je na prednom paneli prijímača zabudovaný VFD alfanimerický displej zobrazujúci čas, číslo aj názov programu, silu a kvalitu signálu.

Pomocou EPG si zobrazíte TV program na 7 dní dopredu, taktiež si pomocou neho jednoucho načasujete nahrávanie požadovanej relácie.

Prijímačom môžete nahrávať na pripojený USB kľúč, alebo USB HDD formátu FAT32, alebo NTFS.

Satelitné kódované vysielanie přijímač nahrává zakódovane. Nahrávky je však možné odkódovať  v špeciálnom programe PC TOOL ALI, takto odkódované nahrávky je teda možné prehrať aj v PC.

Programy bez nutnosti dekódovania pomocou karty (FTA satelitné a terestriálne) sú nahrávané nekódovane a aj nahrávky budú nekódované vo formáte TS a bude ich možné prehrať aj v PC.

Výhoda tohto prijímača spočíva v tom že môžete napr. jeden satelitný kódovaný program nahrávať a druhým tunerom môžete terestriálne programy pozerať, alebo streamovať do smartfónu.

Nahrávať môžete jeden satelitný program a ľubovoľný druhý program z terestriálneho tuneru môžete pozerať.

Mimo nahrávok môžete prijímačom prehrávať aj multimediálne súbory: hudbu, video, obrázky a to z USB kľúča, alebo USB HDD.

Podporované formáty multimediálnych súborov:

JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC , AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG , MP4.

Pomocou funkcie DLNA DMR (Digital Media Renderer) je možné prehrávať multimediálne súbory cez domácu internetovú sieť a to zo smartfónu, alebo PC .

Po pripojení prijímača AB Cryptobox 650HDC ku internetovej sieti budete môcť využívať množstvo doplnkových aplikácii ako:

 • Youtube
 • IPTV (internetové streamy)
 • Sieťový prehrávač (DLNA DMP)
 • Google map
 • Email
 • FTP Downloader
 • Predpoved počasia
 • RSS prehliadač správ
 • Kurzový lístok
 • Burzový index
 • hry a množstvo iných aplikácií

Prijímač môžete pripojiť ku internetovej sieti pomocou rýchleho ethernetu a LAN kábla, ku wifi sieti za pomoci wifi USB adaptéra alebo za pomoci podporovaného 3G modemu.

Podporované 3G modemy:

1.Huawei E1550(WCDMA)
2. Huawei E1552(WCDMA)
3. Huawei E173(WCDMA)
4. Huawei E177(WCDMA)
5. ZTE MF180(WCDMA)
6. Alocatel X230E
7. Huawei EC156(WCDMA2000)
8. Huawei E367(WCDMA)
9. Huawei E173u-1
10. Huawei E173z-1
11. ZTE MF190S

Prijímač môžete ovládať cez internetovú sieť pomocou aplikácii Cryptodroid, alebo G-Mscreen a smartfónu s OS Android, alebo IOS. Taktiež môžete pomocou tejto aplikácie streamovať TV vysielanie do tabletu, alebo smartfónu.

Kúpiť prijímač vstup do e-shopu