Využívam aktívne na cryptoboxoch HD650 a HD700 IPTV – bola spokojnosť

Cryptobox HD 650 a HD 700
Využívam aktívne na cryptoboxoch HD650 a HD700 IPTV – bola spokojnosť. Nechcem sa nikoho haniť alebo niekoho uraziť, ale už by som to nekúpil ani nedoporučil!! Rovno z niekolkých dovodov. Pár z nich (ktoré považujem za fatálne chyby) otočím na otátzky pretože by ma odpovede veľmi zaujmali
1) Prečo je \“Menu\“ v 17 rokov v 21.storočí tak amatérske? Všetko poschovávané v podsložkách a pritom v hlavnom menu nieje nič! \“Inštalácie\“ a \“Editacie kanalov\“ potrebujem raz za rok. Spočítajte si koľko krát musím niečo stlačiť, aby som spustil IPTV. perčo nieje IPTV priamo v \“Hl.menu\“ spolu s Hrami, YouTube, Update. RSS atď? Už DO u neznačkových TV v nemecku je tlačítko \“Netflix\“ aby sa človek nemusel preklikávať.
2) Tieto vaše obe modely smrdia amaterizmom pokaždé keď chcem v IPTV prepnuť playlist! Viete vy vobec čo sa stane ak neopustím aplikaciu, ale rovno prepnem playlist? by som zvracal!
3) stáva sa ze pri určitých sietoých prúdoch sa neloadne obraz alebo len zvuk. O.K. nevadilo by, ale?!
Chcem sa teda spýtať: NA ČO MÁM NA OVLÁDAČOCH TLAČITKO \“RELOAD\“? Musím vyskočiť zo znamuzu kanalov aby som mohol použiť tlačítko \“stop\“ a znovu kanál sputil. Beda mi ak sa prekliknem a zmenim Playlist!
4) Ako sa multijazičných streamoch prepína zvuková stopa? alebo dá sa niekde nastavit vychozia – périmárny jazyk streamov? myslel som že to robí modré tlačítko.
5) Keď už je nutné použiť externý Wifi modul, neuvažovali ste, umiesniť druhý USB vstup inam než pod krytku? Tu krytku prakticky nemožem zavrieť – je tam úplne zbytočná.
————————–
Ďalej len 7stovka:
6 Neprehraje dnes už nefunkčný (stále živý) link: https://pvr.rete.netforms.cz//master_4.m3u8 pritom na 650ke ide jak prd z prdky. poprosím vás aby ste si to sami vyskúšali. Predpokladám že je to čisto softwareová zaležitosť.
7) urobil som (niekoľko krát) továrny – reset a mám aktuálnu verziu 1.09.18815 (z vašeho FTP pod dátumom 2018-11-20 15:13 //to som si skoro cvrkol :-D) a už možem zapnuť prímač iba ovladačom. Tlačitko na prednom panely ste teda umrtvili.
8) 😀 (možno blbý vtipek) nechcete ma zamestnať ako poradcu? 🙂
Dobrý deň.
Toto nie je stránka výrobcu Cryptoboxov, ale predajcu Cryptoboxov.
To čo a ako bude vo FW prijímača si určuje výrobca tak nasmerujte Vaše podnety jemu.
PS: Pokiaľ máte vyššie nároky na prijímač tak netreba kupovať low-end prijímač, ale treba si kúpiť high-end linuxový prijímač ten Vás určite uspokojí :).