AB cryptobox 650HD
Dobrý deň,
Mám prijímač cryptobox 650HD s najnovšou verziou firmwaru 650HD_MCAS_V1.15.21821_27-05-2020.zip. Po update som mal problém s jasom, použil som fix https://cryptobox.sk/instalacia-fw-ovplyvnila-obraz-jas-kontrast-farby/. Problém je, že programy RTVS Šport/JOJ šport nefungujú/sú kódované. Sú tieto programy dostupné pre tento prijímač?
Ďakujem

AB Cryptobox 650 HD
Nejdu mi nove stanice nove stanice RTV SPORT HD a JOJ SPORT HD, boli preinstalovane
  Ďakujem

cryptobox700HD
 Dobry den.Nejde mi naladit rtvs sport na skylinku.Neda sa mi preladit frekvencia 11973 na 11974.Vzdy mi ukazuje kodovany kanal.Dakujem pekne.

 AB Cryptobox 600 HD
Dobrý deň,
je možné na prijímači Cryptobox 600 HD naladiť po aktualizácii softvéru JOJ Šport a RTVS Šport, ktoré mi v súčasnosti nejdú? Ďakujem.

Ab cryptobox 800 UHD
 Dobrý deň, chcem sa opýtať ci pôjdu nové tel. kanály ako RTVS sport, aj na novom príjmami Ab cryptobox 800 UHD?

cryptobox 750 HD
Dobrý deň spustil som fast scan ,aby mi naladilo stv4,prima show, prima sar. ,canal+doma naladilo mi to, ALE NESPUSTI Píše že JE KODOVANI ,PRITOM NA TEJ ISTEJ KARTE A NA 2 PRIJÍMAčI TO SPUSTI .Mám Skylink Skúšal som to aj manuálne ale nič nálady a nespustí

Dobrý deň.

Stačí si nahrať do Vášho prijímača najnovší patch FW (nie FW s označením MCAS!)určený pre Váš model prijímača a to týmto spôsobom.

FW pre jednotlivé modely nájdete TU a držte sa číslovania verzie FW a nie dátumu(čím vyššie číslo FW tým je to novšia verzia FW).

Potom fastscanom nalaďte programy Skylink a nakoniec podľa tohto postupu nastavte čítačku a pôjde to.

Ak Vám to nepôjde ani s najnovším patch FW a máte model prijímača s CI slotom, tak potom jedine kúpiť CI modul a prevádzkovať kartu vo vloženom CI module.

Pokiaľ máte model prijímača(400HD, 500HD a staršie) iba s UNI čítačkou kariet a nefunguje to ani v poslednom patch FW ,tak si musíte zakúpiť nový prijímač s podporou príjmu Skylink.

Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom prijímača, tak nás neváhajte kontaktovať na info@ellano.sk .