Ako prepnúť Skylink ICE kartu v Cryptoboxe do Irdeta aby išla TA3, STV3 a pod?

AB CryptoBox 650HD
Mam AB CryptoBox 650HD (kupil som ho v roku 2016). Teraz zakodovali TA3 ( a prekodovavaju aj ine programy) a prijimac novy kod nepodporuje. Chcem sa spytat, na software z ponuky, ktory by to vedel dekodovat? Ako ho dostat do prijimaca – prosim o kratky postup.

AB Cryptobox 650 HD
Správa: Dobrý deň. Mám prijímač 650 HD, a používam Skylink. Ale nejdu mi na ňom nové programy ktoré Skylink vysiela len v IRDETO kodovaní. Ako postupovať? Dá sa upgradovať firmware prijímača, alebo si mám kúpiť modul na IRDETO?
Ďakujem

652HD
Správa: Dobry den, pred vianocami bola pridana stanica STV3 do skylinku. Tato stanica je na uvedenom primaci \”kodovana\”. Zatial co na primaci Opticum HDX403p funguje bez problemov, pri pouziti tej istej karty. Ten isty problem je so stanicou TA3. Na primaci 652HD ladim stanice cez FastScan.
Ako mam postupovat ?
Dakujem

Dobrý deň.

 

TA3HD už ide iba kódovane v kódovaní irdeto 0624.Čiže ak máte kartu Skylink Irdeto ICE  caid 0D96 tak program TA3HD nepôjde pokiaľ nezmeníte nastavenie čítanie karty ICE do irdeto módu.

Postup je nasledovný:

Treba mať nainštalovaný najnovší PATCH FW pre určený Váš model, nájdete ich TU.

Prevediete to tak že vložite kartu ICE do prijímača a vojdete do menu/nastavenie/Cryptoworks a stlačite OK.
Potom prejdete na položku Typ a tam navolíte možnosť Irdeto.Následne stlačíte tlačidlo EXIT na DO.
Potom sa Vám položka v menu/nastavenie zmení z cryptroworks na irdeto a kartu bude čítať v irdeto móde a pôjdu aj nové programy ktoré idú už iba v kódovaní irdeto vrátane TA3HD.