Nové produkty Cryptobox pre rok 2018

Na medzinárodnej výstave ANGA COM 2018 v Kolíne nad Rýnom, boli najväčším slovenským distribútorom satelitnej techniky firmou AB-COM, s.r.o. predstavené aj novinky produktov AB Cryptobox.

 

 

AB CryptoBox 700 HD mini

Medzi novinky značky AB Cryptobox patrí satelitný prijímač AB CryptoBox 700 HD mini, ktorý sa už objavil už aj na výstave. Jedná sa mini-verziu prijímača AB CryptoBox 700 HD. Prijímač umožňuje príjem satelitného vysielania v kompresii HEVC a má podporu funkcie Auto FastScan pre satelitného operátora Skylink, funkciu FastScan pre všetkých satelitných operátorov v CZ / SK.

AB CryptoBox MeTrio 3

Nový univerzálny merací prístroj AB CryptoBox Metrio 3 umožňuje merať parametre digitálneho satelitného, pozemného a káblového vysielania. Merací prístroj už podporuje zobrazenie obrazu v kompresii HEVC na 5 “TFT LCD displeji. Samozrejmosťou je meranie všetkých kľúčových parametrov digitálneho vysielania vrátane konštalačného diagramu a spektrálneho analyzátora

AB CryptoBox 702T, AB CryptoBox 702T mini

Pripravujú sa aj dva set top boxy pre príjem digitálneho pozemného vysielania v DVB-T2 / HEVC. Jedná sa o modely AB CryptoBox 702T a mini-verzia tohto prijímača AB CryptoBox 702T mini. Set top boxy sú vybavené rýchlym procesorom s taktovacou frekvenciou 1 GHz a rýchlou pamäťou DDR III.

Ďalšie informácie o novinkách AB Cryptobox nie sú známe.