Mám základnú verziu FW(nie patch) 1.09.11598 a nefunguje IPTV

AB Cryptobox 650 HD
 Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, mám základnú verziu (nie patch) 1.09.11598 a nefunguje IPTV. Ak by som dal niekde aktualizovať softvér na nošiu verziu (prípadne patch), aby fungovalo IPTV, išli by na prijímači s novším softom prehrať kódované nahrávky, ktoré boli vytvorené (nahraté) ešte so starým softom? Mám ich celkom dosť a nechcel by som k nim stratiť prístup. Mám ešte otázku na kompatibilitu s SKYLINK Ready modulom, či by nebol nejaký problém po aktualizácii. Aktuálne funguje bezproblémovo, ale chcel by som rozbehať nejako IPTV. Dá sa inak zálohovať pôvodná verzia softvéru, ktorá by sa v prípade problémov dala vrátiť naspäť? Dá sa zálohovať komplet nastavenie vrátane nastavenia motora pre jednotlivé pozície a tiež zoznam TV kanálov? Dá sa vrátiť prípadne na pôvodný softvér ako je ten teraz?

Dobrý deň.

V patch FW obsahuje IPTV doplnok a aj iné internetové aplikácie. Treba si však nastaviť IPTV linky, návod na IPTV nájdete TU

Patch FW nájdete TU. Návod na inštaláciu FW cez USB nájdete TU.

Nahrávky Vám prehrá rovnako v patch FW ako aj v mcas FW , jedná sa v podstate o rovnaký FW akurát v patch FW sú doplnené internetové aplikácie. Funkčnosť CI modulu je taka istá v patch FW ako v origo mcas FW. FW so všetkými nastaveniami , setting aj nastavenia  sa dajú zálohovať a opätovne nahrať do prijímača, návod je tu.

Nahratie staršieho FW je možné.