Ako nahrať IPTV.m3u playlist do Cryptoboxu?

V dnešnom článku Vám prinášame návod ako nahrať M3U playlist do IPTV aplikácie Cryptoboxu a internej pamäte prijímača.

Táto možnosť import playlistu m3u je iba v novších FW a nemusia ju mať všetky modely. Pre modely ktoré nemajú túto možnosť v menu IPTV zostáva starý spôsob pridávania IPTV ktorý nájdete TU.

Postup nahratia playlistu m3u do Cryptoboxu

1.Vytvorte v koreňovom adresári USB kľúča priečinok s názvom IPTV .

2.Do tohto priečinku IPTV nakopírujte  m3u playlist(y).3. Takto pripravený USB kľúč pripojte do USB portu Cryptoboxu.
4. V menu prijímača Cryptoboxu vojdite do menu/IPTV. Zobrazia sa Vám položky ako je na obr.nižšie.
5.  Vyberte možnosť  02 Load play list from USB  a potvrďte  ju  tlačidlom  OK na  diaľkovom. 6.Následne sa Vám zobrazí okno s m3uplalistom(v prípade nakopírovania viacerých sa Vám zobrazia všetky m3u/m3u8 playlisty nakopírované na USB v priečinku IPTV).

Ak sa Vám nezobrazia súbory playlistu, tak ich nemáte na usb v adresári IPTV, alebo nemajú koncovku súboru m3u alebo m3u8!

7. Potom už len vyberiete požadovaný playlist a potvrdíte  ho  tlačidlom  OK na  diaľkovom.

Pre pridanie viacerých playlistov vyberte následne iný a znova ho pridajte(počet IPTV streamov môže byť viac ako 200, pri plnej kapacite IPTV streamov sa zobrazí pri importe hláška FULL.). Po každom úspešnom importe playlistu sa zobrazí hláška ako je na obr vyššie. Po ukončení importu môžete USB kľúč odpojíť od Cryptoboxu (playlist sa bude načítavať z internej pamäti Cryptoboxu). Po každom spustení aplikácie IPTV sa zobrazujú úvodné hlášky s importom playlistov, pokiaľ máte už playlisty naimportované , tak tieto hlášky preskočíte 2x stlačením tlačidla exit. Zobrazí sa Vám zoznam programov IPTV a môžete sledovať naimportované streamy.

Nakonfigurované prijímače Cryptobox si môžete zakúpiť v našom e-shope.