Zmizne obraz aj zvuk na 1-2 sekundy

Dobrý deň,
pred týždňom som si kúpil prijímač AB Cryprobox 600HD so sériovým číslom 2016600HD007301, ktorý je prepojený s televízorom LG 32LH3000-ZA.BEUULJP cez HDMI kábel. Prijímač perfektne funguje až na to, že počas sledovania každých 15-30 minút zmizne obraz aj zvuk na 1-2 sekundy – obrazovka stmavne, ako keby nebol signál. Potom sa obraz aj zvuk obnoví, ako keby sa nič nestalo. To sa opakuje v nepravidelných intervaloch. Zrejme nejde o reštart prijímača, to by trval dlhšie. Skúšal som ho zapojiť aj do druhého HDMI slotu TVP, ale chyba potrváva naďalej. Prosím o radu, ako problém vyriešiť. Ďakujem.
Dobrý deň.
1. Vyskúšajte zmeniť rozlíšenie, alebo frekvenciu zobrazovania obrazu Cryptoboxu. napr. na 720p Vám to musí hrať OK. A postupne meniť rozlíšenie.
2.Musíte detekovať či je to výpadok satelitného signálu(zle doladená parabola , alebo vadný LNB konvertor,kabeláaž a pod:)
3. Či to robí na všetkých kanáloch ,tj.FTA voľných , alebo kódovaných?
4.Vyskúšajte nainštalovať najnovší FW Cryptobox 600HD 1.09.17160_patch po update je nutné previesť továrenské nastavenia v menu /inštalácia / výrobné nastavenia/všetko.
5.Ak problém nevyriešite kontaktujte Vášho predajcu a dohodnite sa na ďalšom postupe resp. reklamácii.