Vsetky kanaly zmizli

Dobry den, na prijimaci Cryptobox 652HD V1.09.17034 _patch, ktory v povodnom nastaveni so starsim frimware (pristroj zakupeny na jar 2016, az teraz ale pouzivany) oznamoval, ze kazdy kanal ma slaby signal (ide o prechod z SD prijimaca na HD, cize ok, nie je asi presne nastavena antena), som podla pokynov na tejto stranke aktualizoval frimware na Cryptobox 652HD V1.09.17034 _patch. Potom som  nastavil vyrobne nastavenia. Vsetky kanaly zmizli, ani po opatovnom vyhladavani sa nic nedeje. Kde moze byt chyba? Dakujem.

Dobrý deň.

To že Vám vymazalo programy po resete prijímača do výrobných nastavení je normálne. To že Vám nenaladí programy svedčí o tom že prijímač nemá satelitný signál. V prvom rade si skontrolujte či máte kábel so satelitnej antény pripojený do správneho konektoru na prijímači. Je tam LNB OUT LOOP (výstup) a (LNB IN) . Kábel musí byť zapojený v konektore LNB IN ,

Pokiaľ máte aj DiSEqC prepínač alebo LNB monoblock pre príjem z viacerých družíc tak ho musíte nastaviť v nastaveniach antény (pozrite si aj manuál ku prijímaču).

Potom spustite ladenie v menu/inštalácia/fastscan a vyberiete providera Skylink a spustíte ladenie.

Celý problém spočíva v tom že prijímač nemá signál a je to nastavením prijímača, alebo zapojením.