Pri prehrávaní filmov cez usb je obraz trochu pomalší

Cryptobox 650hd
Dobrý, mám Cryptobox 650hd softvare 1.09.16874 a pri prihrávaní filmov cez usb je vidieť ako je obraz trochu pomalší akoby nestíhal, skúšal som rôzne externé disky avšak stále to isté. Pri prehrávaní priamo cez telku však takýto problem nemám. Ďalej nemám v prijímači ani IPTV, Youtube.Nainštaloval som si do Iphonu 5s apko na sledovanie avšak vôbec nefunguje, dokážem programi len prepínať, nie pozerať, akonáhle potvrdím pozeranie na telefóne, tak sa mi apko vypne.
Dobrý deň.
Pokiaľ je viedeo s vysokým bitrate tak nemusí stíhať procesor Cryptoboxu. Vyskúšajte prehrávanie z USB kľúča či nemá externý HDD nedostatočné napájanie z USB atým spôsobuje to spomalenie obrazu.
Čo sa týka toho že v menu nemáte položku IPTV je spôsobené tým, že ste nepreviedli po update reset prijímača do výrobných nastavení v menu/inštalácia/výrobné nastavenia/všetko! Tento reset je nutný ak ho neprevediete tak sa Vám nemusia zobraziť niektoré položky menu píšem to tu stále!
Cryptobox nie je vhodný prijímač pre streamovanie TV vysielania- má problém so streamom HD programov- nikdy to nebude dokonalé ako u linuxových satelitných prijímačov.
Pre streamovanie si treba zakúpiť lepší –linuxový satelitný prijímač.