Pri nainštalovaní satelitu Eutelstat 16 A (16E) naladi TV stanice vzostupne

AB CryptoBox 752HD Combo
 Dobrý deň pri nainštalovaní satelitu Eutelstat 16 A (16E) naladi TV stanice v číselnom usporiadaní od 08856 vzostupne, ak pridám stanice do obľúbených priradí ich podľa predmetného čísla aké mu bolo pridelené pri naladení. Da sa v obľúbených prideliť čísla 1 a vzostupne podľa výberu.
Ďakujem

Dobrý deň.

Najskôr preveďte reset prijímača do výrobných nastavení(je to nevyhnutnosť po každom upgrade FW) v menu/inštalácia /výrobné nastavenia/všetko.

Potom nalaďte programy.

Ak sa Vám jedná iba o programy prvidera Antiksat tak využite pre ladenie rýchle vyhľadávanie programov Fastscan v menu/inštalácia/Fast Scan kde v položke Provider si šípkami doboku na Do navolíte providera Antik SK a spustite vyhľadávanie. Programy Antiksatu budú chronologicky uporiadané o č.1 JednotkaHD atď.

Pokiaľ priradíte programy do FAV skupiny programov sú číslované od č.1 v takom poradí ako ich budete pridávať do FAv skupiny, Programy FAV skupiny sa dajú tiež presúvať a to tak že si zobrazíte zoznam programov danej FAV skupiny a stlačíte zelené tlačidlo(Editovať) následne máte – červené pohyb/zelené/vymazať/žlté zamknúť a modré premenovať.