CryptoBox 750HD
Dobry den. Viem, ze tu urcite vsetko je, ale som strasne mizerny hladac a popleta. Mam doma asi 3 roky CryptoBox 750HD a este som tam nerobil update firmware. Pouzivam Skylink… Je to potrebne? Co mi to prinesie? Ak to odporucate, mohli by ste ma pls nejako odnavigovat, ako na to? Ked to urobim, budem musiet nastavovat cely settopbox? Alebo len stiahnem znova programy? Bude fungovat youtube? Mozno vela otazok… ale nerad by som pokazil nieco, co doteraz funguje. Kupil som si tuto verziu, pretoze mi umoznuje mat IN 2 karty. Pre Skylink CZ a zaroven aj SK… a mam teda vsetky programy CZ/SK. To by som rad zachoval. Dakujem za radu a ospravedlnujem sa za niektore pre Vas hlupe otazky.

Dobrý deň.

Pokiaľ Vám idú všetky Vami predplatené programy ,tak nemá zmysel aktualizovať FW.

Ak Vám nejdú programy ako DOMO, JOJ sport, RTVS Sport tak si nainštalujte najnovší patch FW 1.15.23058 700HD_V1.1…2021.rar  určený pre Váš model  a nainštalujete ho týmto postupom.

Tým že sa musí previesť po inštalácii FW reset prijímača do výrobných nastavení, tak Vám to vymaže všetky nastavenia a zoznam programov.

Youtube momentálne nejde. 

Takže si treba zvážiť či to je nutné či nie.