Nemôžem naladiť programy Skylinku

Dobrý deň,
zakúpil som nový HD prijímač AB Cryptobox 650 HD. Boli na ňom naladené všetky TV stanice poskytovateľa Skylink zo satelitu Astra 3A/3B a fungovali. Po včerajšom použití funkcie \“Fast Scan\“ pre satelit ASTRA 1 sa všetky tieto stanice Skylinku vymazali a viac ich prjímač nedokáže vyhľadať. Vyhľadáva kvantum rôznych nekódovaných cudzojazyčných staníc, ale ani jedna od Skylinku, t.z. chýba STV1, 2, Markíza, Joj, ČT1, 2, 24, Nova, Prima atď. Funciu Fast Scan aj ručné ladenie cez menu \“nastavenie antény\“ a nastavený satelit ASTRA 3 som vyskúšal už X-krát a v rôznych kombináciách možností (napr. pridať, vymazať, sieťové vyhľadávanie zap. aj vyp. ale bezvýsledne. Skúšal som aj \“výrobné nastavenia\“, zatiaľ iba všetky kanály, ostatné som si netrúfol. Skylink karta je v poriadku a platná, poplatok uhradený. Vyskúšal som ju v čítačke aj CA module – nereaguje v ani jednom prípade. DiSEqC 1.0 mám nastavené dobre – máme 3 LNB, každé má pridelené svoje vlastné číslo. LNB typ je nastavený \“univerzálny\“ a LNB power 13V/18V. Zdôrazňujem, že predošlý SD prijímač KAON nemal a naďalej nemá s vyhľadaním a v prípade SK staníc ani s príjmom Skylink kanálov najmenší problém, čím len pripomínam, že parabolická anténa aj prenos signálu do prijímača je určite v poriadku. Prosím súrne o radu.
Ďakujem vopred.
Dobrý deň.
 
1.Ako prvé preveďte výrobné nastavenia v menu/inštalácia/výrobné nastavenia/všetko.

2.Preskočte jednoduchú inštaláciu a vojdite do menu/inštalácia/nastavenie antény a tam priraďte DiSeq C porty ku jednotlivým vašim družiciam v protokole DiSEqC 1.0.

3.Potom spustite vyhľadávanie fastscanom podľa tohto postupu(postup je pre UPC vy postupujete rovnako iba miesto providera UPC si nastavíte Skylink Slovensko).

Pokiaľ Vám vyhľadáva pri ručnom scanovaní družice 23,5E namecké alebo iné zahraničné programy tak máte zle nastavené priradenie družice ku DiseqC portu.