Dobrý deň, chcem sa opýtať či ten váš najnovší firmware pre cryptobox 650HD je aj v slovenčine alebo češtine, nakoľko som ho stiahol priamo cez prijímač /wifi/ ale sk či cz v ňom nie je.
A druhá otázka… Máme tento box približne rok od zakúpenia no od začiatku sa správa tak, že keď je prepojeny cez hdmi kabel, tak niekoľkokrát počas pozerania vypadne zvuk, resp. iba chrčí, nič nerozumieť /je jedno na ktorom kanaly/, prepnem pár kanálov a opäť je ok, ale len na určitú dobu cca 2h. Neviete v čom by mohol byť problém ? Cez scart ide bez problémov. TV je philips 37pfl5405h/12. Vopred ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň,
ano, softvér na našej stránke obsahuje slovenský aj český jazyk. Vo všeobecnosti sa softvér Cryptoboxov rady 5xx a 6xx delí na verzie A, B a C. Každá z verzí obsahuje rôzne jazykové mutácie, preto či už robíte aktualizáciu cez USb, alebo online cez sieť, musíte zvoliť jazykovú mutáciu A ak chcete mať v menu slovenský, alebo český jazyk.
A = (English, Hungarian, Polish, Russian, Czech, Slovak, Ukrainian)
B = (English, German, Greek, Bulgarian, Romanian, Hungarian, Turkish)
C = (English, German, Netherland-Dutch, Turkish, Arabic, French, Finnish)
Softvérový problém to nebude, treba vylúčiť problém HDMI kábla, prípadne vstupu HDMI na TV, potom to už ostane asi len na problém prijímača, ktorý je potrebné reklamovať, kým je ešte v záruke.