800 UHD
Môžete presne napísať rozumný postup pri nastavení a používaní funkcie Timeshift. Návod v češtine, slovenčine aj angličtine je nekompletný – chýba napr. jasné označenie tlačítok, konkrétne tlačítka Timeshift. Nastavenie sa mi zdá chaotické. Timeshift sa spustí, prehrávanie začne asi na začiatku programu, teda nie v mieste, kde bol program zastavený. Kde sa to nastavuje vie asi iba pán tam hore. Ak sa aj spustí prehrávanie, neprebehne do konca nahrávaného programu ale vypne celý krám, takže funkcia timeshift je úplne zbytočná. Stlačenie tlačítka konca nahrávania vypne celý krám – prepne sa na TV pozemný signál.
Prijímač má aktualizovaný najnovší firmware, používa kartu Skylink Irdeto, nastavenie prijímača prebehlo bez problémov.
Ďakujem

Dobrý deň.

Manuálny Timeshift:

Aktivuje sa tl. Pauza, čím sa začne timeshift nahrávanie, od miesta aktivácie. Môžete pretáčať dopredu a dozadu 2-24x (tl. REWIND a FORWARD), alebo skokovo pretáčať cez šípky DOPRAVA a DOLAVA a následne potvrdiť OK. Obraz môžete zastaviť a znovu spustiť cez tl. Pauza.

Do živého vysielnia sa dá skočiť tlačítkom STOP. Ak sa následne stlačí PLAY, skočíte na začiatok záznamu, čiže do miesta spustenia Timeshift. Ak sa ešte raz stlačí STOP (v živom vysielaní), tak sa ukončí nahrávanie Timeshiftu.

Auto timeshift

Aktivuje sa v menu – multimédiá – USB – PVR nastavenia. Platí všetko čo pre manuálny Timeshift, okrem, toho, že ho netreba aktivovať Puazou, pretože ide pernamentne.

Základ je používať rýchly USB kľúčik, musí mať rýchlosť zápisu aspon 15MB/S v USB 2.0 (nie 3.0), takže lepšie je použiť externý HDD.