750HD
Aký je postup pre zmenu sledovania cez CA slot, kde mám Skylink kartu Irdeto 01 na CI slot, kde chcem vložiť CI modul CI+SmartCAM ir.deto. a do neho uvedenú Skylink kartu.
Kúpil som nový prijímač 750hd a pri prvom zapnutí po zadaní jazyka na používanie sa ma opýtalo, či chcem používať CA slot alebo CI slot. Potvrdil som CA a podľa inštrukcií som vložil Skylink kartu. Všetko funguje, programy idú Mam uvedený CI modul, ktorý som používal v TV Samsung (so satelitným tunerom) s uvedenou Skylink kartou(všetko fungovalo). Kupil som prijímač 750hd a chcel som modul vyskúšať v ňom. Ako som už uviedol, programy s použitím Skylink karty v CA spote idú, ale keď vložím CI modul (predtým funkčný v TV) so Skylink kartou, tak programy nejdú, ani v menu v CI nadstaveniach žiadnu kartu nenacita, neukazuje. Kartu do modulu vkladám čipom na hor a modul do Slotu nápisom na hor.
Viem, že je bez záruky do budúcnosti používanie CA slot s kartou, kedže nemá certifikovanú čítačku pre Skylink, preto vás chcem požiadať o radu ako môžem používať Skylink kartu v CI slote vlozenu do CI modulu. Vopred Ďakujem.

Dobrý deň.

Stačí iba zasunúť CI modul a prijímač by ho mal načítať.

Skontrolujte či ho máte dobre dotlačený do konektoru CI slotu. Po správnom zasunutí Vám ho musí detekovať prijímač.

Ak to nepôjde , tak vložte kartu do CI modulu a modul do prijímača a skúste nainštalovať tento FW 1.18.24206 750HD_V1.1…2022.zip a to týmto postupom(vrátane resetu do výrobných nastavení ako je v postupe). Opätovne nastavte prijímač a pre používanie nezvoľte CA , ale CI.

AK to nepomôže , tak kontaktujte predajcu Vášho prijímača.