AB CryptoBox 752HD Combo
 Dobrý deň,
potreboval by som súrne postup ako Upgradovať software v mojom set top boxe AB Crypto box 752 HD Combo,(zakúpený asi v máji 2020) box je pripojený na internet, alebo internetovú stránku a číslo verzie ktorú bi som stiahol na USB a tak by som ho upgradoval z USB.
Môj nový TV- LG OLED55cx má 3 mesiace- Servis už na ňom menil 2x celý hlavný panel (nejaký veľký plošný spoj) z dôvodu, že po zapnutí TV nenaskočí obraz ani zvuk, TV obrazovka je tmavá.
Dnes 5.4.2021(po oprave 1.4.2021) po zapnutí TV je obrazovka znovu tmavá a programy nejdú stále je obrazovka tmavá bez zvuku (mám to aj na videu) tak som o tejto skutočnosti informoval servisného technika ktorý už 2x túto opravu vykonal, technik mi povedal, že mám Upgradovať software v mojom set top boxe pretože chybu v mojom TV spôsobuje môj AB Crypto box 752 HD Combo. Z uvedeného dôvodu Vás žiadam o postup ako som už hore uviedol.
Ďakujem.
PS: Pre správnosť ešte musím uviesť, že programy z terestriálnej anténe mi idú.
Ďalej uvádzam, že menu v TV ide, keď v menu zadám obnovenie výrobných nastavení tak satelitné programy zo set boxu idú.
Používam aj druhý TV LG 42“ v 3D a ide cez set tob box AB 650 ktorý mám už asi 4 roky a ide na 100%. Tak nevie kde je chyba, či v TV alebo set tob boxe.

Dobrý deň.

Stačí sa pozrieť na stránke medzi návody https://cryptobox.sk/category/navody/ a do sekcie podpora https://cryptobox.sk/podpora/ a všetko nájdete.

Upgrade firmware cez USB

FW 1.15.22455 AB_CryptoB…2021.rar