Ako nastaviť tunery na Cryptoboxe 652HD?

Dobrý deň,
 
Mám zakúpený AB Cryptobox 652 combo.  LNB Monoblock Twin 23,5 / 19,2 satelit je plne funkčný, ale pri pripojení Terestrialnej antény mi ukazuje sktat na LNB 2.TV prijimač Samsung je S2 sa nedá prepnúť zo satelitného vyslielania na teresstrialne vyslenie, ako mám sfunkčniť T-vyslielanie, prípadne neskoršie T 2. Ako vylúčiť skrat LNB?  Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň.
V prvom rade máte správny FW v prijímači teda pre model Cryptobox 652HD?
Toto zvyklo vypisovať ak niekto dal do Cryptoboxu 650HD FW pre Cryptobox 650HDC teda do satelitného prijímača dal FW pre káblový prijímač!
V druhom rade neviem kde máte terestriálny a aj satelitný kábel napojený (píšete že TV ma SAT tuner tak celkom tomu nerozumiem ako to máte prepojené).
Zapojenie Cryptoboxu vyriešte tak že budete využívať iba tunery Cryptoboxu a na TV prepnete na HDMI port (nie na SAT ani iný tuner TV.
Do vytupu LNB IN napojíte koaxiál z paraboly a terestriálny kábel dáte do terestriálneho vstupu Cryptoboxu.
Ešte je v menu pre ladenie terestriálneho vysielania aj možnosť napájania anténneho zosilňovača 5V. Ak používate zosilňovač a máte ho napájaný externým napájaním a máte aj v prijímači zapnuté5V z prijímača tak aj to by Vám mohlo zpôsobovať problém. Treba vyradiť jedno alebo druhé napájanie v prípade ak to tak je.