Mám tento prijímač, no nemôžem nájsť návod na obsluhu. Potrebujem preladiť niektoré stanice, pri ktorých sa v priebehu roku zmenila adresa (frekvencia, polarizácia, SR, FEC), resp. je treba doladiť nové stanice – Skylink. Prosím podrobnejší návod na túto činnosť.
Odporúčame ladenie Fastscan, tento spôsob je najjednoduchší a je ho možné použiť na všetkých modeloch Cryptobox, nielen na Cryptobox 652HD.
Rýchle ladenie Fastscan nájdete v menu Inštalácia – FAST Scan, tam stačí zvoliť Provider „Skylink Slovensko“ a v Typ vyhľadávania si zvolte „Vymazať“ a dajte Spustiť vyhľadávanie. Fastscan prebehne v priebehu pár sekúnd a nahradí starý zoznam staníc novým. Ak chcete zachovať pôvodný zoznam, zvolte v Typ vyhľadávania možnosť „Pridať“ (pridá všetky stanice do hlavného zoznamu), alebo „Obľúbené“ (pridá všetky stanice do zvolenej Obľúbenej skupiny – FAV).
Alebo dajte prijímač do Výrobných nastavení  (Inštalácia – Výrobné nastavenia – Všetko) a po reštarte zvolte Jednoduchá inštalácia a prijímač sa o všetko postará sám.